Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 16 marca o godz. 19.00 Teatr Tańca Zawirowania zaprasza do Starej Prochowni w Warszawie (ul. Boleść 2) na premierę spektakluDali Square w reżyserii i według pomysłu Karoliny Kroczak, z choreografią Elwiry Piorun. Przedstawienie, inspirowane twórczością Salvadora Dalego, jest efektemtrzymiesięcznej pracy tancerzy biorących udział w pojekcie.Cztery obrazy malarza stały się punktem wyjścia do twórczej pracy nad ruchempozwalającym zbliżyć się do świata fantazmatów artysty. Od kilku miesięcy uczestnicyprojektu tworzą spektakl metodą improwizacji; pracując nad interpretacją poszczególnych obrazów,docierają do archetypów i obsesji, pojawiających się na obrazach Dalego oraz do konfiguracji postacii zestawień charakterystycznych dla artysty.Zadają pytanie, czy możliwe jest przedstawienie świata z obrazów Salvadora Dalego za pomocątańca?

Kolejny pokaz 24 marca o godz. 19.00.

Koncept, reżyseria, ruch: Karolina Kroczak
Choreografia, przygotowanie techniczne tancerzy: Elwira Piorun

Tańczą: Gosia Gajdemska, Marzena Roguska, Ania Pietrasiewicz, Agata Pankowska,Magda Widłak, Klara Łucznik, Paulina Marjan, Kasia Ardej, Kasia Maja Molska, AgnieszkaSterczyńska, Patrycja Wołtosz, Ola Ziółkowska.

Bilety w cenie 10 zł
Rezerwacje:ttzawirowania@gmail.com, tel. 780 555 280

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close