Centrum Teatru i Tańca w Warszawie zaprasza na spektakl Teatru Tańca Zawirowania pt. Ta, która niesie w koncepcji, choreografii i wykonaniu Karoliny Kroczak, Emilii Biskupik i Ilony Gumowskiej. Jego premiera odbędzie się 15 i 16 października 2022 roku o godz. 19.00 w Centrum Teatru i Tańca w Warszawie.

Wersja do druku

Udostępnij

Ta, która niesie to spektakl o kobiecej percepcji, która pozwala na wielość, czule przyjmuje, zabiera i niesie, a kiedy trzeba, trwa i czeka. Na spektakl składają się historie wielu kobiet, tych odległych, które znamy tylko z opowieści, a także tych najbliższych, jak nasze siostry, mamy i babcie. To osobisty dialog kobiet wewnętrznych, które na wzór idealnego obrazu doskonalimy jako powinności z tymi objawiającymi się w postaci naszych pragnień.

Ta, która niesie opowiada o różnych strategiach przetrwania: o wysiłku, przyjmowaniu ról, dźwiganiu, oporze, trwaniu mimo wszystko i o nieustępliwości. Jest to jednocześnie opowieść o odwadze życia: o czułości, płynięciu z prądem, lekkości i miękkiej obejmującej obecności.

Realizatorzy:

Koncept, choreografia, wykonanie: Karolina Kroczak/Emilia Biskupik, Ilona Gumowska
Muzyka: Marcin Karnowski
Produkcja: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie w ramach programu
Start Up: Scena dla Młodych

Czas trwania: 50 minut

Premiera: 15 i 16 października godz. 19.00, Centrum Teatru i Tańca w Warszawie

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close