Stowarzyszenie [in between] zaprasza na premierowe pokazy spektaklu pt. Tutaj w reżyserii Nataszy Sołtanowicz, realizowane w ramach projektu OFF POLSKA organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Odbędą się w dniach 27, 29–31 października w Teatrze XL im. Artystów Zaangażowanych w Warszawie.

Wersja do druku

Udostępnij

Tutaj to spektakl muzyczny opowiadający o relacji człowieka z miastem. Choreografię miasta tworzą gesty przechodniów, scenariuszem stają się slogany billboardów, a na muzykę składają się tysiące miejskich dźwięków, beatów, pulsów i brzmień, które w połączeniu tworzą dynamiczny kolaż naszej codzienności.

Czy człowiek buduje miasto, czy miasto buduje człowieka? Jak wniknąć w tkankę tego dudniącego świata? Jak opisać MIASTO?

Teaser: https://youtu.be/c0g3rbzAam4

Realizatorzy:

Reżyseria: Natasza Sołtanowicz
Dramaturgia: Joanna Kowalska
Scenografia: Marianna Syska
Muzyka: Cukry – Karolina Głogowska, Agnieszka Kocińska, Tomasz Wajs, Lena Witkowska
Obsada: Katarzyna Faszczewska, Joanna Kowalska, Julia Szewczyk

Projekt stowarzyszenia [in between] w ramach programu OFF Polska organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych od Gminy Wrocław.

Grafika

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close