Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 25 października o godz. 17.00 Sala Konferencyjna Wydziału „Artes Liberales”, UW, ulica Dobra 72, należy zejść na poziom -1). Towarzystwo Przyjaciół Grecji oraz Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na uroczystą promocję książki Alkisa Raftisa pt. Świat tańca greckiego, z udziałem autora.Wydanie tej jedynej na rynku polskim książki o tańcu greckim jest długo oczekiwanym wydarzeniem i odbywa się we współpracy naszych dwóch instytucji.

Alkis Raftis kieruje słynnym teatrem tańca greckiego im. Dory Stratou w Atenach, piastuje też kierowniczą funkcję w Światowej Radzie Tańca przy UNESCO. Podczas uroczystości wystąpią:Alkis Raftis oraz przedstawiciele Wydziału i Towarzystwa. Nie zabraknie także tańca greckiego na żywo.

Nastepnego dnia, w piątek 26 października Alkis Raftis wygłosi natomiast multimedialny wykład pt.Historia tańca na Cyprze (godz. 11.30- sala Papafilipu Wydziału AL UW, ul. Nowy Świat 69, IV piętro). Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close