Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 29 stycznia – 1 lutego 2013 Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na profi-trening z Agitą Elskne. Profi-treningi tocykliczne warsztaty dla profesjonalnych tancerzy. Każdy kolejny tydzień zajęć jest prowadzony przez inną osobę, która proponuje swój autorski trening, decydując jaki ma być jego charakter i temat przewodni. Spośród chętnych warsztatowiczów AgitaElskne planuje wybrać osobę, która zatańczy w jej nowym spektaklu Falling up. Premiera spektaklu odbędzie się w Warszawie na scenie „Cartonovni” i będzie wysyłany na festiwale w Europie i poza nią. Warsztaty będą miały formę w znacznej części pracy nad spektaklem (technika dynamic release).

Agita Elskne: absolwentka Wyższej Szkoły Kultury, wydziału tańca (specjalizacja choreograf), w Rydze (Łotwa), Szkoły Sztuk Scenicznych [wydział wokalno-jazzowy], Buts (Prywatna Szkoła Wyższa – wydział Pedagogiki). Mistrz Łotwy w kategorii showdance. Finalistka Światowych Mistrzostw Tańca w Moskwie w 2008 roku. Tworzy także własne choreografie m. in. do spektakli:Poetry of mute theatre, Parents from rehab, My mother and Van Gogh, My father and Merilin Monroe. Specjalizuje się w tańcu współczesnym, floorwork, dynamic release.

Koszt: 20 zł jednorazowo, 60 zł/4 dni lub karta MultiSport.

Profi-treningi odbywają sięod wtorku do piątku w godz. 10:00-12:00(z założeniem, że pierwsze pół godziny przeznaczone jest na samodzielną rozgrzewkę).

Informacje i zapisy: ttzawirowania@gmail.com; tel. 780 555280.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close