Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 12-15 marca Akademia Tańca Zawirowania w Warszawie (Centrum Tańca Zawirowania, ul. Wspólna 61 / domofon 101) zaprasza na profi-trening z Kayą Kołodziejczyk.

Profi-treningi to cykliczne warsztaty dla profesjonalnych tancerzy. Każdy kolejny tydzień zajęć jest prowadzony przez inną osobę, która proponuje swój autorski trening, decydując jaki ma być jego charakter i temat przewodni. Profi-treningi odbywają się od wtorku do piątku w godz. 10:00-12:00 (z założeniem, że pierwsze pół godziny przeznaczone jest na samodzielną rozgrzewkę).

Koszt udziału w zajęciach to 20 zł jednorazowo (60 zł/4 wejścia) lub karta MultiSport.


Od prowadzącej: Techniki somatyczne, jak i indywidualne podejście do twórcy ruchu w obecnym tańcu wykorzystywane są zarówno w pracy choreograficznej i zajęciach rozgrzewających. Łącząc moje doświadczenia i świeżo nabyte informacje z najrozmaitszych dziedzin sztuki (od technik tanecznych po edycje wideo), chciałabym serdecznie zaprosić na otwarty trening. Integracja wszystkich części ciała do funkcjonalnego ruchu jest głównym celem zajęć a praca nad związkiem z grawitacją będzie częścią składową codziennych spotkań. Zgłębimy tajniki odwracania kwestii lokowania i organizacji mechaniki ruchu. Celem będzie,podniesienie świadomości mechanizmów ruchu zamiast koncentrowanie się na automatycznym wykonaniu lub „zgapianiu” estetyki odtwórczo-wykonawczej. Zajęcia odbywają się boso.

Informacje i zapisy: ttzawirowania@gmail.com; Tel. 780555280

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close