Wersja do druku

Udostępnij

Po przerwie Studio Ciało powraca z regularnymi zajęciami w ramach Laboratorium Improwizacji, które poprowadzi założycielka Studia, specjalistka w dziedzinie improwizacji tanecznej Ilona Trybuła. W dalszych planach Laboratorium jeststworzenie grupy w której będzie można zarówno uczyć się, jak i tworzyć .

Intensywne zajęcia z improwizacji obejmą indywidualne poszukiwanie ruchu, komponowanie i tworzenie w czasie rzeczywistym, solo i w zespole, techniki improwizacji i fizyczności. Mają one poprowadzić uczestników ku świadomemu budowania akcji i performensów, ku świadomej i niczym nie skrępowanej wolności twórczej.

Laboratorium odbywać się będzie raz w miesiącu – od listopada w każdą sobotę w godzinach 17.00-19.00. Miejsce: Centrum Łowicka, ul Łowicka 21 w Warszawie.

Cena: 90 zł/miesiąc, 30zł/pojedyncze zajęcia

Zapisy i info:

ite@onet.eu

STUDIO CIAŁO to miejsce i przestrzeń dla nauki, eksperymentu i twórczości w dziedzinie szeroko pojętego tańca współczesnego. Chce udostępniać wiedzę o ciele, treningu, metodzie pracy i procesie twórczym, zapraszając nauczycieli i twórców z kraju i zagranicy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close