Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 10 maja o godz. 19.00 Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie (ul. Elektoralna 12), wraz z Warszawskim Teatrem Tańca Aleksandry Dziurosz zapraszają na pierwszy Wieczór Młodych Choreografów A-CH. Arena Choreografów w ramach projektu Scena E12. Wieczór otwiera serię pokazów programów choreograficznych młodych, niezależnych twórców z całej Polski oraz tych Polaków, którzy tworzą i mieszkają poza granicami kraju. Celem cyklu wieczorów jest prezentacja osiągnięć polskiego teatru tańca i teatru ruchu, poprzez pokazanie dorobku solowych wykonawców oraz zespołów, odwołujących się do różnorodnych trendów, technik i stylów istniejących współcześnie w tej dziedzinie sztuki. Prezentacja dokonań młodego środowiska Teatru Tańca, nieistniejącego wciąż jeszcze w „oficjalnym” obiegu, nieposiadającego żadnego profesjonalnego zaplecza instytucjonalnego, staje się realna dzięki Scenie E12.

Program 10 maja: etiudy choreograficzne w choreografii i wykonaniu: Anny Majder, Anny Marii Karabeli, Alphy Sanneh (tancerzy Warszawskiego Teatru Tańca), studentów Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
w Warszawie oraz studentów Choreografii i Technik Tańca Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Więcej informacji w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stronie: http://www.mckis.waw.pl

Koordynator/kontakt: Magda Chabros, tel. 22 586 42 04, m.chabros@mckis.waw.pl
Organizator:
Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
Współorganizator: Warszawski Teatr Tańca

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close