Wersja do druku

Udostępnij

Sie tu tańczy oraz Fundacja Burdąg zapraszają na kolejne warsztaty z tańca współczesnego, tym razem poprowadzą je Katarzyna Kizior i Dawid Lorenc. Warsztaty obejmuję dwie grupy zaawansowania, łącznie 10 lub 15 godzin warsztatów.

Termin: 26-28 października 2012 r.

piątek: obie grupy po 1,5h z każdym pedagogiem

sobota i niedziela: grupa open – 1,5h z K. Kizior i 2h z D. Lorenc

grupa zaawansowana – 2h z K. Kizior, 4h z D. Lorenc

(Szczegółowy plan godzinowy poniżej)

Miejsce: Warszawa, ul. Miedziana 11, sale Free Art Fusion oraz Akademii Tańca M&I Sulewscy

Koszt: do 14.10.2012 = gr. open: tylko 220zł !

= gr. zaawansowana: tylko 330zł !

Cena za 1h = 22zł

od 15.10.2012 = gr. open: 300zł

= gr. zaawansowana: 400zł

Zapisy, info: workshops@sietutanczy.com

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
Gwarancją miejsca na warsztacie jest wpłata odpowiedniej kwoty.
Przed wpłatą kwoty należy najpierw ZGŁOSIĆ chę uczestnictwa drogą mailową. Wówczas potwierdzimy miejsce na warsztacie i podamy dane do przelewu.

Harmonogram

Krótki opis warsztatów:

Katarzyna Kizior: stosuje różnorodne metody pracy z tancerzami. Techniki nie traktuje jako celu samego w sobie, lecz jako niezbędny środek artystycznego wyrazu. Wiele uwagi poświęca ćwiczeniom pozwalającym zrozumieć istotę ruchu i wykształcić świadomość ciała. Na zajęciach stara się rozbudzać wyobraźnię, mobilizuje do badania i przesuwania granic własnych możliwości. Wszystko to ma na celu uwolnienie potencjału twórczego i pomoc w odnalezieniu indywidualnego języka tanecznej ekspresji.

Dawid Lorenc: Zajęcia koncentrują się na podstawowych prawach fizyki w tańcu. Poprzez improwizację i frazy ruchowe postaramy się poszerzyć w ciele świadomość prędkości, ciężaru, pędu, energii kinetycznej i energii potencjalnej. Dawid Lorenc w 2006 roku ukończył program Training Cycle w słynnej szkole Anny Teresy De Keersmaker Performing Arts Research and Training Studios w Brukseli(PARTS), jednej z najlepszych uczelni tańca współczesnego i performingu na świecie. Od 1999 roku związany z Teatrem Tańca Figiel prowadzonym przez Małgorzatę Lorenc. W latach 2003-06 tancerz Teatru Tańca Alter Witolda Jurewicza. Laureat nagród na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Stypendysta: Ministra Kultury w roku 2007, European Commission w latach 2006-2007, Flemish Community w roku 2008 oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w 2010 roku. Był również uczestnikiem prestiżowej międzynarodowej wymiany programu danceWEB10`. Od 2008 do 2012 pracował w zespole Wima Vandekeybusa Ultima Vez w Brukseli, w której brał udział w takich produkcjach m.in. jak: NieuwZwart (2009) ,Oedipus/Bet Noir (2011). W roku 2010 współpracował z wybitnymi Polskimi choreografami i reżyserami teatru tańca takimi jak: Leszek Bzdyl (Le Sacre), Witold Jurewicz (Kochankowie), Jacek Owczarek (Zdarzenia). Członek stowarzyszenia Movin Łódź oraz Stowarzyszenia Połczyńskie Innowacje Kulturalne. Instruktor tańca współczesnego i improwizacji na warsztatach w całej Polsce. Organizator Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego w Połczynie Zdroju.


kontakt: Ola Zdunek
info@sietutanczy.com

(+48) 606-706-208

sietutanczy.com (strona w budowie)
http://www.facebook.com/pages/Sie-tu-ta%C5%84czy/199741213420799

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close