Wersja do druku

Udostępnij

Projekt edukacyjny Mam Ochotę na taniec to wprowadzenie do świata tańca współczesnego poprzez warsztaty ruchowe, pokazy nagrań spektakli i dyskusje. Program ukazuje związki współczesnej choreografii z różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, teatrem, plastyką czy video. Podczas pięciu spotkań uczestnicy poznają czołowych twórców i ich spektakle, a także wezmą udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez wybitnych tancerzy i choreografów. Za koncepcję i koordynację projektu odpowiada Renata Piotrowska (we współpracy z Jadwigą Grabowską-Majewską), natomiast wykłady prowadzi Jadwiga Grabowska-Majewska. Najbliższe spotkanie, poświęcone relacji tańca i muzyki, zaplanowano na niedzielę 6 października: o 11.00 odbędzie się wykład, na który wstęp jest WOLNY, a o 14.00 warsztat z Małgorzatą Haduch (nabór na warsztaty został zakończony).

Miejsce: Scena Studia Teatralnego Koło, Soho Factory, ul. Mińska 25

PROGRAM:

II TANIEC I MUZYKA 6.10
11:00 wykład – rozmowa + projekcje filmów:
Anne Teresa de Keersmaeker Fase, Rosas dance Rosas
Merce Cunningham i John Cage
Małgorzata Haduch Improwizacje z muzyką
14:00 warsztat: Małgorzata Haduch

Szczegółowe informacje o projekcie

wykłady – wstęp wolny
warsztaty – zapisy zakończone

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close