Wersja do druku

Udostępnij

Projekt edukacyjny

Mam Ochotę na taniec to wprowadzenie do świata tańca współczesnego poprzez warsztaty ruchowe, pokazy nagrań spektakli i dyskusje. Program ukazuje związki współczesnej choreografii z różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, teatrem, plastyką czy video. Podczas pięciu spotkań uczestnicy poznają czołowych twórców i ich spektakle, a także wezmą udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez wybitnych tancerzy i choreografów.

Najbliższe spotkanie, poświęcone związkom tańca i plastyki, zaplanowano na niedzielę 10 listopada : o 11.00 odbędzie się wykład, na który a który wstęp jest WOLNY, a o 14.00 warsztat z Marią Stokłosą (nabór na warsztaty został zakończony). Miejsce: Scena Studia Teatralnego Koło, Soho Factory, ul. Mińska 25.

TRAILER

PROGRAM:

IV TANIEC I PLASTYKA

/ godz. 11:00

– wykład Jadwigi Grabowskiej-Majewskiej
– rozmowa
– projekcje filmów:
Robert Rauschenberg /Gilles Jobin Steak House
Maria Stokłosa Intercontinental

14.00 warsztat z Marią Stokłosą (grupa zamknięta)

Koncepcja i koordynacja projekty: Renata Piotrowska
(we współpracy z Jadwigą Grabowską-Majewską)

Organizatorem warsztatów jest Teatr Ochoty przy wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca.
Współpraca: Studio Teatralne Koło

Szczegółowe informacje o projekcie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close