Wersja do druku

Udostępnij

Projekt edukacyjny Mam Ochotę na taniec to wprowadzenie do świata tańca współczesnego poprzez warsztaty ruchowe, pokazy nagrań spektakli i dyskusje. Program ukazuje związki współczesnej choreografii z różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, teatrem, plastyką czy video. Podczas pięciu spotkań uczestnicy poznają czołowych twórców i ich spektakle, a także wezmą udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez wybitnych tancerzy i choreografów. Za koncepcję i koordynację projektu odpowiada Renata Piotrowska (we współpracy z Jadwigą Grabowską-Majewską), natomiast wykłady prowadzi Jadwiga Grabowska-Majewska.

Najbliższe spotkanie, poświęcone związkom tańca i techniki video, zaplanowano na niedzielę 27 października: o 11.00 odbędzie się wykład, na który wstęp jest WOLNY, a o 14.00 warsztat z Magdaleeną Przybysz (nabór na warsztaty został zakończony).

Miejsce: Scena Studia Teatralnego Koło, Soho Factory, ul. Mińska 25.

TRAILER

PROGRAM:

III TANIEC I VIDEO 27.10

11:00 wykład – rozmowa + projekcje filmów:
Merce Cunningham Dance for Camera
Chris Haring Talking Head lub inne
Magdalena Przybysz, Marta Romaszkan, Patryk Lichota Strange Loop
Ramona Nagabczyńska Akumulacja© Trisha Brown

14:00 warsztat: Magdalena Przybysz

Szczegółowe informacje o projekcie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close