Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 25 listopada w Lokalu Użytkowym (ul/ Brzozowa 27/29) o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu operowo-kulinarnego, w tym sezonie z dodatkiem sztuki tańca: Na czubkach palców. Gościem spotkania będzie z Aleksandra Liashenko – pierwsza solistka Polskiego Baletu Narodowego.

…a na deser delikatna tarta cytrynowa z marengą…

O operze (i balecie) przy deserze: Zapraszamy na wieczory nawiązujące do tradycji dawnego podwieczorku lub spotkań przy herbacie w połączeniu z rozmową na temat muzyki klasycznej i słuchaniem tejże, nie tylko dla melomanów. Rozmowy będą dotyczyć zarówno współczesnego życia operowego – dzieł, gwiazd, wydarzeń, ale także historii opery, kompozytorów, dzieł znanych i nieznanych, a nawet poszczególnych arii. Każdemu wieczorowi będzie towarzyszył poczęstunek w postaci cista lub deseru – rozmowy na tematy kulinarne również mile widziane.

Pomysłodawczyni i prowadząca – Katarzyna Gardzina-Kubała.

wstęp 15 zł

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close