Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XIV edycji Festiwalu Ogrody Muzyczne, odbywającej się na Dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie w dniach 27 czerwca-19 lipca, organizatorzy jak co roku zapraszają na projekcje zapisów spektakli i filmów o tańcu, połączone z rozmowami z zaproszonymi gośćmi. Pierwszym pokazem w tym cyklu będzie sobotni (28 czerwca o godz. 19.00) Sen nocy letniej w choreografii Izadory Weiss, która będzie też gościem wydarzenia. Ponadto w programie fil muzyczno-taneczny Czerwone tango Rojotango Ensemble (6 lipca o godz. 19.00, gość  wieczoru – Beata Maja Gellert), Święto wiosny w choreografii Sashy Waltz (4 lipca o godz. 19.00, gość wieczoru – Bożena Kociołkowska), a także filmowy portret tej wybitnej niemieckiej choreografki autorstwa Brigitte Kramer (13 lipca o godz. 19.00, gość wieczoru – Agata Passent). Na zakończenie  Śpiąca królewna w inscenizacji brytyjskiego choreografa Matthew Bourne’a, który przygotował tę pracę w 2012 roku z okazji 25-lecia swojego zespołu. (18 lipca o godz. 19.00, gość wieczoru – Dorota Roqueplo). Na pokazy obowiązują bilety do nabycia w Kasach Zamku Królewskiego (nie ma możliwości rezerwacji).

 

Informacje o poszczególnych wydarzeniach:

 

Bałtycki Teatr Tańca Sen nocy letniej – chor. Izadora Weiss

Sasha Waltz:  Święto wiosny

Rojotango Ensemble Czerwone tango

Sasha Waltz – Portret – reż. Brigitte Kramer

Śpiąca królewna – chor. Matthew Bourne

 

 

Więcej o festiwalu

 

BILETY

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close