Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na przedpremierowy pokaz nowej produkcji Real Love, realizowanego z zespołem przez choreografa Daniela Abreu. Prezentacja odbędzie się 23 maja o godzinie 18.00 w siedzibie Teatru Tańca Zawirowania przy ulicy Belwederskiej 20/22 (wejście od Sułkowickiej). Spektakl porusza tematykę rożnych aspektów miłości. Projekt jest rezultatem rezydencji hiszpańskiego choreografa w Warszawie. Oficjalna premiera spektaklu odbędzie się podczas letniej odsłony XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania (22-27 czerwca 2018).

OBSADA:
Ilona Gumowska
Elwira Piorun
Izabela Prokopek

Bilety na pokaz można rezerwować mailowo > ttzawirowania@gmail.com

Cena biletów: 15 zł
Zniżka dla osób uczęszczających do Akademii Tańca Zawirowania: 10 zł

 

 

Daniel Abreu urodził się na Teneryfie, gdzie po raz pierwszy zainteresował się ruchem fizycznym i sceniczną ekspresją. Uzyskał dyplom z psychologii na Universidad de Educación Distancia. Współpracował z licznymi teatrami tańca i grupami tanecznymi w Hiszpanii, a także asystował przy wielu produkcjach międzynarodowych. Jego Teatr zrealizował ponad trzydzieści spektakli i regularnie zapraszany jest do różnych krajów Europy, Ameryki i Azji. Ich spektakle prezentowane były na Circuito de Red de Teatros Alternativas cztery lata z rzędu, dwa razy na Aerowaves (2009 i 2011), a także w ponad 17 krajach, takich jak Dania, Brazylia, Niemcy, Korea, Portugalia, Polska, Słowenia i Szwajcaria.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close