Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 4 stycznia o godz. 18.00 Teatr Tańca Zawirowania zaprasza do Starej Prochowni w Warszawie (ul. Boleść 2) na pokaz work in progress spektaklu Wybieg Karoliny Kroczak. W przedstawieniu występują Elwira Piorun i Szymon Osiński.

 

O spektaklu:

 

To opowieść o tym, co nas podnieca i co nakręca w relacji w drugą osobą. Jaki jest układ sił w namiętnej interakcji i kto kogo tresuje? Co oznacza być kobietą, a co mężczyzną? Jak w tańcu odgrywa się płeć? Jak myślenie stereotypami warunkuje postrzeganie partnera?

 

Podczas spektaklu artyści i widzowie będą poszukiwać odpowiedzi na te pytania, używając klisz zaczerpniętych między innymi z rozrywkowych programów tanecznych, Kamasutry, archetypowych obrazów relacji damsko-męskich i elementów życia prywatnego wykonawców.

 

Choreografia: Karolina Kroczak
Tańczą: Elwira Piorun, Szymon Osiński
Muzyka: kolaż

 

Recenzja i galeria zdjęć ze spektaklu

 

Rezerwacja

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close