Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 19 maja o godz. 19.00 na Scenie Teatru Konsekwentnego w Warszawie (KONESER, ul. Ząbkowska 27/31) wystąpi francuskmi tancerz i choreograf Thierry Verger. W ramach X edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego artysta pokaże solowy spektakl Innocents (Niewinni).

O spektaklu:

Wiatry zrywają się na ziemi. Świat się budzi. Mężczyźni galopują w chmurach, uśmiechają się do znaków z góry, ich twarze zwrócone w stronę słońca. Ujeżdżany przez anioła, szalony koń powraca z otchłani, idąc za głosem serca ujawnia tajemnicę.

Czy istnieje raj, który raszpla ten ogień, zapach życia …?

Thierry Verger to założyciel i dyrektor Ballet DANCE & Co. Autor spektakli łączących w sobie elementy kultury bliskiego wschodu z tańcem modern m.in. Mouvement de sable, Sphinx, La caravane.

godz.20.00 film o artyście i wystawa zdjęć

Modal Vision– wystawa fotografii której bohaterem jest Thierry Verger, twórca Modal Underground. Modal to nie tylko taniec – to wizja, która rozlewa się na wszystkie aspekty artystycznego przekazu. Wystawa, którą dla Państwa przygotowaliśmy ma za zadanie pokazać rzeczywistość Modal: świat tańca, ludzi i przedmiotów ukazywanych w nieszablonowy sposób, pozornie niezgodnie z ich naturą. Thierry odkrywa we wszystkim drugie ja drugą naturę, znacznie bardziej intrygującą i ciekawą.

Szczegółowe informacje i rezerwacje na stronie: http://www.teatrkonsekwentny.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close