Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 22-23 czerwca (poniedziałek-wtorek) o godz. 20.00 w  TR Warszawa (ul. Marszałkowska 8) w ramach projektu TEREN TR odbędzie się premiera spektaklu Tit Anik według tekstu, koncepcji oraz w dramaturgii  Oli Cieślak, w reżyserii i choreografii Kai Kołodziejczyk.  Finał projektu TEREN TR to trzytygodniowy festiwal (7-26 czerwca), podczas którego prezentowanych jest pięć spektakli młodych twórców.

 

O Tit Anik:

Projekt graficzki Oli Cieślak to newage’owa baśń dla dorosłych, inspirowana japońskim teatrem noh, komiksem i estetyką kawaii. Jej tematem jest dojrzewanie kobiety, odkrywanie własnej tożsamości, walka z własnymi wyobrażeniami i demonami. Siedmioletnia Anik zostaje porwana przez falę różowej melasy podczas katastrofy elektrowni glukozowo-nuklearnej. Po dwudziestu latach wypływa jako przetrawiona przez nową rzeczywistość heroska. W bogu Hell’o’kitty widzi swojego ojca. Jaki mamy wpływ na to czym się stajemy, a na ile jesteśmy zdeterminowani przez otoczenie? Co czyni nas ludźmi? Jakich bogów i superbohaterów potrzebujemy? Tym zajmuje się ta surrealistyczna przypowieść utrzymana w duchu nowej mitologii.

 

Twórcy:

 

tekst, koncepcja, dramaturgia: Ola Cieślak
reżyseria, choreografia: Kaya Kołodziejczyk
asystent reżyserki: Wojciech Sobolewski
rekwizyty i scenografia: Ola Cieślak, Kaya Kołodziejczyk
animacje i wideo: Katarzyna Kijek / Przemysław Adamski
kostiumy: Justyna Koeke
muzyka: Piotr Kurek
nagranie głosów: Jakub Orłowski (Tralalab Studio Dźwiękowe)nagranie głosów
światło: Karolina Gębska
charakteryzacja: Kacper Rączkowski
asystentka produkcji: Natalia Starowieyska
konsultacje psychologiczne: Beata Chmielewska

 

Obsada:
Dominika Biernat, Jan Dravnel, Magdalena Kuta, Paweł Smagała, Robert Wasiewicz, Justyna Wasilewska, Agnieszka Żulewska
 
kontratenor:
Grzegorz Hardej

 

Bilety

Więcej o projekcie: http://trwarszawa.pl/projekty/wydarzenie/n/teren-tr-final/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close