Wersja do druku

Udostępnij

Grudzień to już ostatnia okazja, by wziąć udział w zajęciach GaGa/people prowadzonych przez Adi Weinberg-Prejnę w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Przez ostatnie dwa lata Adi prowadziła warsztaty, podczas których wszyscy chętni powyżej 16. roku życia mogli poznawać ruchowy język GaGa – język zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Zajęcia w grudniu odbędą się tradycyjnie w wybrane czwartki o godz. 18.30 i soboty godz. 10.00 (kolejno 7, 12, 14 i 19 grudnia). Dodatkowo w sobotę 14 grudnia (godz. 11.00-14.00) organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy w latach 2017-2019 brali udział w zajęciach GaGa/people na spotkanie z Adi Weinberg-Prejną kończące projekt w POLIN. Będzie to okazja do rozmów i podsumowań (zaplanowany jest też mały poczęstunek). 

 

Ze względu na przepisy bezpieczeństwa liczba miejsc ograniczona; wstęp na spotkanie kończące projekt na podstawie bezpłatnych wejściówek – do pobrania online oraz w kasach Muzeum od 9 grudnia. Bilety na zajęcia: 30 zł (za 2 godz. 19 grudnia – 45 zł), karnet na 5 godz. zajęć w grudniu: 120 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w online: https://bilety.polin.pl/

 

O GaGa:

Język GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, stale zmieniającej się mocy ruchu. Jest nowym sposobem na zdobycie samoświadomości poprzez ciało. GaGa tworzy ramy dla odkrywania i wzmacniania ciała: zwiększa elastyczność, wytrzymałość i zwinność, jednocześnie rozbudzając zmysły i wyobraźnię. Zwiększa świadomość własnych słabości fizycznych, budzi zdrętwiałe obszary, obnaża fizyczne fiksacje i pozwala na ich eliminację. Poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym, pozwala doświadczyć wolności i przyjemności w nieskomplikowany sposób, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i przy akompaniamencie muzyki. Zajęcia GaGa/people są otwarte dla osób od 16 roku życia, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu. Prowadzone są przez certyfikowanych nauczycieli, którzy współpracowali z Ohadem Naharinem.

 

O warsztatach GaGa/people także: 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna GaGa/people – cykl zajęć w grudniu

  

O spotkaniu kończącym projekt w POLIN także: 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna GaGa/people – spotkanie na zakończenie projektu

 

Więcej na: www.polin.pl 

 

O nowym cyklu zajęć GaGa/people pisaliśmy też w październiku:

Warszawa/Studio Oddaj Ciężar: Adi Weinberg-Prejna GaGa/people – cykl nowych zajęć

 

Więcej informacji: www.adiweinberg.com

 

GaGa dancers logo (miniaturka) 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close