Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 11-12 listopada Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie zaprasza na I Międzynarodowy Festiwal Warsaw Dance Days. Festiwal ma na celu promocję polskich artystów tworzących w kraju i poza jego granicami. Artyści czynnie zajmujący się dziedziną sztuki tańca, zyskują umożliwość wzajemnej konfrontacji technik i konwencji, w obrębie których poruszają się w swojej pracy.

W programie I edycji: spektakl Anioły Warszawskiego Teatru Tańca w reżyserii Aleksandry Dziurosz , i The Hype Ilony Roth oraz Transitheart Productions z Austrii (11 listopada), a następnie „DSM-IV.301.81 Polskiego Teatru Tańca w choreografii Daniela Stryjeckiego, i Sophie im. pu.re dance theatre z Czech w choreografii Sandry Puchowskiej. Ponadto w programie warsztaty tańca współczesnego i choreografii, które w dniach 10-11 listopada poprowadzą w MCKiS Ilona Roth i Sandra Puchowska. Zgłoszenia tylko do 31 października.

Warsaw Dance Days to także impreza inaugurująca Warszawskie Centrum Tańca – systemowy, autorski program Aleksandry Dziurosz, promujący taniec we wszystkich jego przejawach. Program Warszawskie Centrum Tańca będzie realizowany w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Festiwalowi towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Janusza Matuszewskiego, których tematyką jest taniec.

Z opisami wydarzeń i syletkami artystów można zapoznać się tu:

11 listopada

12 listopada

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close