Wersja do druku

Udostępnij

Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem IBA w Warszawie zaprasza na III Dni Terapii Tańcem i Ruchem, które odbędą się w Warszawie w dniach 16-18 listopada. Tegoroczne Dni są zaproszeniem do doświadczenia czterech metod pracy obecnych w terapii tańcem i ruchem; metod, które czasem związane są z indywidualnym stylem terapeuty, z potrzebami określonej populacji, a także składają się na różnorodność wykorzystywaną w ramach jednego procesu terapeutycznego, a nawet w ramach jednej sesji. Będzie więc praca z rekwizytami; warsztat, w którym to ruch i praca z ciałem stymuluje indywidualne tematy uczestników; warsztat proponujący określony temat, wokół którego zbudowana jest struktura; wreszcie warsztat, który opiera się na pracy procesowej.

Program Dni obejmuje min. Warsztaty i seminaria.

Więcej informacji na stronie: http://www.terapiatancem-iba.pl

Szczegółowy program do pobrania

Ulotka do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close