Wersja do druku

Udostępnij

W środę, 28 grudnia 2016 roku o godzinie 18.00 Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania (ul. Belwederska 20/22) zaprasza na spotkanie połączone z konferencją prasową, dotyczącą trzyletniej działalności Warszawskiej Platformy Tańca w latach 2014-2016, jej przebiegu oraz rezultatów. Podczas wieczoru rozdane zostaną broszury Warszawskiej Platformy Tańca, podsumowujące działalność inicjatywy trzech organizacji: Fundacja Artystyczna PERFORM, Stowarzyszenie Strefa Otwarta i Fundacja Scena Współczesna. Po konferencji, o godzinie 19.00 odbędzie się premierowy pokaz spektaklu Teatru Tańca Zawirowania Backup w choreografii Elwiry Piorun z udziałem tancerzy. Nad tym przedstawieniem artyści Zawirowań pracowali podczas rezydencji w City Contemporary Dance Centre w Hongkongu. W spektaklu wystąpią Elwira Piorun, Alisa Makarenko oraz Artur Grabarczyk.

 

Backup opowiada historię dwóch kobiet i mężczyzny i przedstawia próbę sporządzenia alternatywnej wersji życiorysu. Konieczne w tej sytuacji staje się przyjrzenie się przeszłości, określenie aktualnych emocji i sprecyzowanie marzeń. Przede wszystkim jednak trzeba sporządzić Backup, do którego będzie można się odwołać, jeśli coś pójdzie nie tak.

 

Dramaturgia: Włodzimierz Kaczkowski

Choreografia: Elwira Piorun z udziałem tancerzy

 

Rezerwacja darmowych biletów: wojtek.zawirowania@gmail.com.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close