Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 6-7 kwietnia (sobota-niedziela w godz. 11.00-16.00) Korina Kordova i Magdalena Ptasznik zapraszają w na warsztaty improwizacji i instant composition (kompozycji w czasie rzeczywistym). Podczas warsztatu uczestnicy będą pracować nad tym, jak używając improwizacji tworzyć w grupie wspólny taniec. Warsztat otwarty dla osób o posiadających za sobą pierwsze doświadczenia pracy z ruchem.

Cena: 180 PLN.

Zapisy: magda.ptasznik@gmail.com , tel. 781 380 091.

MIEJSCE:

Astanga Yoga Studio, ul. Gałczyńskiego 4

Korina Kordova, Magda Ptasznik: „Pierwsza część dnia warsztatowego poświęcona będzie przygotowaniu do świadomej pracy z przestrzenią, innymi ciałami oraz poznaniu narzędzi improwizacji. W drugiej skupimy się na pracy w grupie, nad tym, jak możemy znaleźć porozumienie w tańcu, jak zauważyć potencjał rozwoju bądź zmiany sytuacji, konfiguracji, atmosfery w przestrzeni. Przyjrzymy się temu, jak utrzymać uważność i otwartość tak, aby tańcząc odkrywać nowe możliwości i za nimi podążać.”

Prowadzące:

Korina Kordova jest niezależną tancerką/ choreografką. Przed przyjazdem do Polski pracowała jako tancerka w Brazylii, skąd pochodzi oraz Holandii. W latach 2005 – 2012 była członkiem zespołu Śląskiego Teatru Tańca gdzie występowała w spektaklach wielu choreografów. Obecnie mieszka w Warszawie. Razem z Przemysławem Kamińskim tworzy kolektyw artystyczny 'Flesh System’. Jest rezydencką programu Solo Projekt 2013 odbywającego się w Poznaniu w ramach projektu Stary Browar Nowy Taniec.

Magdalena Ptasznik, choreografka i tancerka, absolwentka School for New Dance Development w Amsterdamie. W 2007 r. ukończyła kurs instruktorski tańca współczesnego przy Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Stypendystka programu danceWEB 2011 odbywającego się w ramach festiwalu ImPulsTanz w Wiedniu. Rezydentka Solo Projekt 2012 w Poznaniu. Swoje spektakle prezentowała w Holandii, Portugalii, Niemczech, Rumunii, Francji i Polsce. Interesuje się improwizacją i kompozycją w czasie rzeczywistym zarówno jako metodą twórczą, jak i praktyką performerską.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close