Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 26-27 stycznia 2013 w Warszawie odbędą się warsztaty zatytułowane „Rozważania o ciężarze w tańcu współczesmym”. Poprowadzą je Witold Jurewicz z Teatru Tańca Alter, Katarzyna Chmielewska z Teatru Dada von Bzdülöw i Karolina Kroczak – Teatr Tańca Zawirowania, HUG Company, EDS.

Jak piszą organizatorzy: „Wyobraź sobie, że tańczysz lekko, a Twój ruch jest precyzyjny i niewymuszony. Wyobraź sobie, że wiesz dokładnie jak efektywnie przenosić ciężar ciała, jak wykorzystać punkty podporu w tańcu i jak ekonomicznie wykorzystywać siły – te, którymi dysponujesz tańcząc i te, które oddziałują, podczas kiedy tańczysz”.

Warsztaty odbywają się w Egurrola Dance Studio (ul. Żwirki i Wigury sala 1, 2 i 4). Organizatorem warsztatów jest Zubek Film Production Andrzej Zubek (ul. Stawki 4A/32, 00-193 Warszawa, tel. +48 501 094 095).Zgłoszenia dokonuje się przez wysłanie e-maila na adres: warsztaty@zfp.pl.

Harmonogram:

Sobota / NiedzielaGodziny/Prowadzacy Witold Jurewicz Karolina Kroczak Katarzyna Chmielewska

SALA 1 2 4


10:00 – 12:00 Grupa A Grupa B Grupa C

12:15 – 14:15 Grupa C Grupa A Grupa B

14:15 – 15:30 PRZERWA

15:30 – 17:30 Grupa B Grupa C Grupa A


GRUPA A – początkująca – tu zapraszamy osoby:§ zainteresowane poznaniem tańca współczesnego,§ pragnące poznać możliwości własnego ciała,§ pragnące rozwinąć swój potencjał twórczy oraz zajrzeć do świata teatru tańca,§ biorące udział w zajęciach z techniki tańca współczesnego od 6 mies. do 1 roku,§ uczestniczące w warsztatach z tańca współczesnego od 6 mies. 1 roku.


GRUPA B – średniozaawansowana – tu zapraszamy osoby:§ posiadające podstawową świadomością własnego ciała,§ posiadające podstawową znajomością nomenklatury tańca współczesnego,§ biorące stały udział w zajęciach z techniki tańca współczesnego od min. 2 lat,§ uczestniczące regularnie w warsztatach z tańca współczesnego od min. 2 lat,


GRUPA C – zaawansowana – tu zapraszamy osoby:§ posiadające bardzo dobrą znajomość nomenklatury tańca współczesnego,§ posiadające wysoką świadomość własnego ciała,§ biorące stały udział w zajęciach z techniki tańca współczesnego od min. 4 lat,§ uczestniczące regularnie w warsztatach technik tańca współczesnego w kraju i za granicą od min. 4 lat,§ mające za sobą udział w spektaklach i/lub projektach tańca współczesnego


Koszt warsztatów:§ rejestracja i wpłata do 18.01.2013 – 280.00 PLN§ rejestracja i wpłata od 19.01.2013 – 350.00 PLN

Zapisy: Wszelkie informacje na temat zapisów znajdują się w Regulaminie warsztatów.


Noclegi: Pomagamy zorganizować noclegi osobom spoza Warszawy. Szczegóły w Regulaminie warsztatów.


Opis warsztatów do pobrania

Regulamin do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close