Wersja do druku

Udostępnij

Akademia Baletu Masterclass Izabeli Milewskiej zaprasza miłośników tańca w każdym wieku we wtorek 12 czerwca o godz. 19.00 do Domu Kultury Kadr (ul. Gintrowskiego 12) na Galę Baletową z udziałem uczennic i zaproszonych gości. Tancerze zaprezentują się w wariacjach klasycznych i choreografiach współczesnych. Wieczór uświetnią gwiazdy Polskiego Baletu Narodowego: Yuka Ebihara i Kristóf Szabó oraz Adam Kozal do niedawna czołowy solista PBN, pedagog Akademii Baletu Masterclass.

 

Gala Baletowa jest zwieńczeniem całorocznej pracy uczniów Akademii Baletu Masterclass. W wariacjach klasycznych zaprezentują się: Ariadna Herzig, Stefania Kovessi, Agata Szcześniak, Monika Giemeła, Małgorzata Cwalina, Charlotte Gerulewicz, Zuzia Dłużniewska, Dena Rea Angevin i Marysia Czechowicz. W wykonaniu uczennic Akademii widzowie zobaczą również choreografię współczesną przygotowaną przez Bartosza Zyśka.

 

Akademia Baletu Masterclass, mieszcząca się na warszawskim Powiślu, powstała z inicjatywy Izabeli Milewskiej – pierwszej solistki Polskiego Baletu Narodowego. Od 2016 roku prowadzone są zajęcia z techniki tańca klasycznego, barre au sol i tańca współczesnego na różnych poziomach, dla amatorów i profesjonalistów. Dzięki autorskim zajęciom każdy może spróbować swoich sił w repertuarze klasycznym.

 

Bilety dostępne są w cenie 30 zł dostępne w siedzibie szkoły w godzinach otwarcia (ul. Smulikowskiego 4a, V piętro).

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/AkademiaBaletuMasterclass/

www.balet-masterclass.pl

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close