Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 21 stycznia o godz. 19.00 Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie (ul. Elektoralna 12) zaprasza na pokaz spektaklu dyplomowego IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu/Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Za choreografię przedstawienia OUT CRY odpowiada Edan Gorlicki.

 

O spektaklu:

 

Nie jest deklaracją. Nie przedstawia żadnego punktu widzenia. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Nie jest ani fikcją, ani faktem. Nie jest ani o Tobie, ani o mnie. Nie odpowiada na pytanie kim naprawdę jesteśmy. To nie jest spektakl o relacjach, nie będzie w nim duetów. Brak w nim konotacji genderowych i seksualnych treści. Nie usiłuje być niczym nowym. Nie jest intelektualnym bełkotem.

To nie jest konceptualne poszukiwanie przestrzeni w czasie. Spektakl nie jest zabawny, metafizyczny ani filozoficzny. Nie udziela odpowiedzi na ważne pytania i ich nie stawia. Nie jest rozrywkowy, nie będzie głosowania na najlepszego tancerza. Mimo to Out Cry jest w nas, istnieje w naszych ciałach i stał się naszym małym protestem, deklarują wykonawcy.

 

 Wiemy, że nie zmieni świata, ale być może wzbudzi w nas jakiekolwiek emocje – mówią o swoim przedstawieniu studenci.

 

Opieka merytoryczna wieczoru: dr hab. Aleksandra Dziurosz

Bilety: 12 zł

 

Więcej informacji: www.mik.waw.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close