Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 25-30 września 2018 Fundacja Scena Współczesna i Teatr Tańca Zawirowania zapraszają na jesienną odsłonę XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA. W programie spektakle z Polski, Czech, Sardynii i Niemiec. Wszystkie prezentacje odbywać się będą w Ośrodku ZAWIROWANIA (ul. Belwederska 20/22).

 

Organizatorzy o festiwalu:

 

XIV edycję Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA zdecydowaliśmy się podzielić na kilka części. Odsłona jesienna, ostatnia, odbędzie się we wrześniu. Hasłem tegorocznej edycji jest pocztówkowa formuła: „From Dance with Love”, która podkreśla międzynarodowy charakter projektu i jego pozytywne założenia. Mamy nadzieję, że spotkanie z tańcem, niezależnie od tego o czym traktują poszczególne przedstawienia, będzie miało optymistyczny i radosny charakter, gdyż zawsze podkreśla międzynarodową wspólnotę tańca współczesnego, w której wciąż uczestniczymy.

 

Harmonogram festiwalu:

25 września godz. 19.00

Bartek Woszczyński: Black Out

26 września godz. 19.00

Teatr Tańca Zawirowania: Real Love – chor. Daniel Abreu

27 września godz. 19.00 

Tereza Ondrová, Petra Tejnorová, Jaro Viňarský (Czechy): What do we talk about when we talk about dance (Czechy)

28 września i 29 września godz. 19.00 

ASMED-Balletto di Sardegna (Sardynia): Tempesta

 

30 września godz. 19.00 

Tchekpo Dance Company & E.Masé (Niemcy): The Cloak

 

Rezerwacji na wybrane spektakle można dokonywać mailowo wysyłając wiadomość pod adres ttzawirowania@gmail.com.

Tym razem organizatorzy wprowadzili system płatności PAY AS YOU FEEL, uczestnicy będą mogli zapłacić po spektaklu tyle, ile uważają się za stosowne. 

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1883199248435175/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close