W ramach zakończenia 19 Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania zostanie zaprezentowany spektakl Niesamowicie blisko grupy h.art w choreografii Artura Grabarczyka. Spektakl będzie można zobaczyć 4 grudnia 2023 o godzinie 18.00 w Teatrze Studio.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:
W życiu brakuje nam delikatności. Musimy ją sobie stwarzać, szukać jej w detalach. Jesteśmy pokoleniem, które w zimnym, szybkim i coraz częściej brutalnym świecie poszukuje czułości jednocześnie nie wiedząc co z tą czułością zrobić. Ciężko nam rozmawiać o emocjach, uczuciach i odczuciach, ale jesteśmy ich głodni. Jest nam niesamowicie głośno i niespokojnie, ale boimy się totalnej ciszy. Jesteśmy pokoleniem skrajności, szybkiego jedzenia i szybkich relacji. Chcemy być nieprzyzwoicie blisko, niekoniecznie na długo. Boimy się tego czego chcemy tak naprawdę. Jesteśmy przebodźcowani. Przemęczeni. Rozdrażnieni. Musimy się wszyscy uspokoić.

Spektakl powstał w ramach programu Przestrzenie Sztuki. Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Realizatorzy:
Koncept, choreografia: Artur Grabarczyk

Reżyseria dźwięku, muzyka: Zuzanna Henclik, Bartosz Kalwasiński

Wykonanie: Agnieszka Brzezińska, Kalina Porazińska, Zofia Wieteska, Stanisław Bulder, Artur Grabarczyk

Manager zespołu: Beata Miernik

Produkcja: Kielecki Teatr Tańca, Lubelski Teatr Tańca

Bilety dostępne na stronach:
Teatr Studio
KICKET

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close