Wersja do druku

Udostępnij

W ramach III edycji Warszawskiej Platformy Tańca Fundacja Scena Współczesna zaprasza w niedzielę 22 maja o godz. 19.00 do Służewskiego Domu Kultury (ul. Bacha 15, metro Służew) na prezentację spektaklu Twarze Medei w choreografii Anny Kosiorowskiej. Po spektaklu będzie miała miejsce dyskusja na temat kierunku, w którym rozwija się taniec w Polsce oraz na świecie.

 

Twarze Medei w choreografii Anny Kosiorowskiej to spektakl teatru tańca zainspirowany twarzami kobiet napotkanymi na ulicach miast.  Przedstawienie dedykowane jest kobiecej energii, inteligencji i intuicji, cechom, które wyostrzają się w momentach zagrożenia i pozwalają przetrwać.

 

Koncepcja i choreografia: Anna Kosiorowska

Obsada: Natalia Dinges/Katarzyna Koziorz, Zuzanna Kasprzyk/Anna Kamińska, Agafia Wieliczko/Maria Bijak, Jan Lorys, Kim Sokolowski

Muzyka: Stanisław Brombosz, Portico Quartet

Projekcje wideo: Marek Bania Berenikafilm

 

Bilety:

rezerwacja bezpłatnych wejściówek za pośrednictwem strony internetowej:

http://warszawskaplatformatanca.pl/rezerwacje,show.html

 

 

Warszawska Platforma Tańca jest dofinansowana ze środków m.st. Warszawy. W tym roku organizatorem Warszawskiej Platformy Tańca jest Fundacja Scena Współczesna.

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close