Wersja do druku

Udostępnij

W piątek 30 września Warszawska Platforma Tańca 2016 i Fundacja Scena Współczesna zapraszają do Służewskiego Domu Kultury (ul. Bacha 15, metro Służew) na jesienne prezentacje w ramach stołecznego projektu. O godz. 18.00 odbędzie się pokaz etiud tanecznych OPEN STAGE, podczas którego wystąpią artystki: Honorata Perzanowska, Dagny Baczyńska-Kissas, Alisa Makarenko, Magdalena Widłak oraz Iwona Wojnicka.

 

O artystkach OPEN STAGE

 

Natomiast o godz. 19.30 prezentacja frau mujer femme Teatru HOTELOKO – projektu o charakterze społecznym w koncepcji Agaty Życzkowskiej i choreografii Magdaleny Przybysz. Przedstawienie jest performansem o kobiecości, (nie) tylko dla kobiet, podczas którego spotykają się ludzie żyjący w Warszawie i w Berlinie. W jaki sposób miasto pomaga być kobietą, matką, żoną, szefową, nastolatką, sportsmenką, dyrektorką, artystką? Co jest w kobiecości najcenniejsze? Co najzabawniejsze? Co najtrudniejsze? Spektakl oparty jest na połączeniu działań performatywnych z tańcem współczesnym.  Składają się na niego różne opowieści kobiet i mężczyzn z dwóch europejskich miast.

 

Po przedstawieniu  odbędzie się dyskusja Jaka jest kondycja polskiej tancerki, a jaka polskiego tancerza?, prowadzona przez Martę Seredyńską.

 

 TRAILER

 

Koncepcja/dramaturgia/wideo: Agata Życzkowska

Choreografia: Magdalena Przybysz

Performerzy: Ellen Gronwald,Katarzyna Kafel, Agata Życzkowska, Alfredo Bautista oraz mieszkańcy Warszawy i Berlina

Muzyka: Alfredo Bautista

Produkcja: Fundacja Rozwoju Teatru „NOWA FALA”

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

 

 Zakochaj się w Warszawie - logo współfinansowanie (miniaturka)

 

 

Wstęp wolny.

Obowiązuje rezerwacja: http://www.warszawskaplatformatanca.pl/rezerwacje,show.html

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close