Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 9 maja o godz. 19.00 w Sali Laboratorium CSW – Zamku Ujazdowskiego w ramach warszawskiej Sceny Tańca odbędzie się premiera spektaklu Karola Tymińskiego BEEP. Przedstawienie odnosi się do sygnału dźwiękowego, zaczerpniętego z terminu „beep test”. Test ten służy ocenie możliwości przeciwstawiania się zmęczeniu i umiejęt­ności długotrwałego wykonywania określonej pracy. Głównym aspektem jest tutaj skonfrontowanie jednostki z granicą wy­trzymałości, przy której zależność pomiędzy stanem emocjonalnym, a fizycznym jest wyjąt­kowo wysoka.

Swój poprzedni spektakl solowy Karol Tymiński prezentował podczas I edycji WST – był to Doll house, inspirowany wizją utopijnego amerykańskiego społeczeństwa lat 50. oraz ówczesna figura/konstrukt kobiety i przypisane jej role.

Choreografia i wykonanie: Karol Tymiński
Muzyka i wykonanie: Piotr Kaliński/Hatti Vatti/Gówno Band
Światła: Jan Cybis
Projekt plakatu: Maciek Salamon
Produkcja: Fundacja Ciało/Umysł
Koprodukcja: APAP przy wsparciu Programu Kultura Unii Europejskiej
Spektakl zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami
prowadzenie: Julia Hoczyk

Bilety: normalny 20 zł, profesjonalny 10 zł
rezerwacja@cialoumysl.pl
Do odebrania przed spektaklem w Sali Laboratorium CSW, kasa czynna od godz. 18:00

Więcej info:
www.cialoumysl.pl

WST realizowana jest w ramach przyznanej 3-­letniej dotacji Miasta st. Warszawa oraz dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Organizator: Fundacja Ciało Umysł
Partner: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close