Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że jeszcze tylko do niedzieli 20 listopada można nadsyłać zgłoszenia spektakli do udziału w Warszawskiej Scenie Tańca w roku 2012. Do udziału zaproszone są zespoły i artyści działającyw Warszawie (w tym także rezydujący tymczasowo za granicą) i tworzący w obszarze szeroko pojętego tańca współczesnego oraz dziedzin pokrewnych. Program WST jest wybierany w drodze selekcji, na podstawie nadesłanych zgłoszeń oraz zaproszeń do projektu. WST realizowana jest w ramach przyznanej 3-letniej dotacji Miasta st. Warszawa (2011-2013).

Projekt Warszawska Scena Tańca ma stać się centrum dyskusji o roli tańca w kształtowaniu życia kulturalnego miasta, zmierzającym do stworzenia systemu konsekwentnej i regularnej prezentacji spektakli i rozwoju prac podczas trwania całego roku. Rozpoczął się w październiku 2011, a zakończy w grudniu 2013 roku. Na program składają się spektakle, projekty artystyczne, edukacyjne oraz cykle dyskusyjne.

Kontakt:

m.pianowska@cialoumysl.pl

Szczegółowe informacje: http://www.cialoumysl.pl

(zakładka: Projekty)

Karta zgłoszenia do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close