Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 18 sierpnia organizatorzy warszawskiego cyklu Zielony Jazdów: Ekologia, ciało, taniec zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie warsztatów tanecznych dla seniorów, zatytułowanej Seniorzy w ruchu. Na zajęciach zaprezentowana zostanie teoria ruchu według Rudolfa Labana, węgierskiego teoretyka tańca. W jego metodzie odchodzi się od ruchu odwzorowywanego, wykonywanego poprzez powtarzalność, na rzecz ruchu podejmowanego zgodnie z własną inwencją, fantazją i doświadczeniem. Zajęcia poprowadzi Iza Szostak.

Natomiast niedzielne jam session Kontakt i improwizacja to kolejne zaproszenie do udziału w ciekawym ruchowym doświadczeniu. Podczas zajęć zaprezentowany będzie charakterystyczny sposób poruszania się, który ma korzenie w tańcu współczesnym i stanowi formę improwizacji w kontakcie z drugą osobą, podłogą, z grupą ludzi.

Niedziela, 18 sierpnia 2013

11:00 – 13:00 Warsztaty tańca współczesnego dla seniorów: Seniorzy w ruchu

prowadzi Izabela Szostak – scena

14:00 – 16:00 Niedzielne jam session Kontakt i improwizacja

Zielony Jazdów logo (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close