Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 22-23 lutego Krakowski Teatr Tańca zaprasza na wydarzenia taneczne w Krakowskich Centrum Choreograficznym. W programie: Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC (22 lutego, godz. 17:00, STUDIO C4 Nowohuckiego Centrum Kultury). JURY konkursu: Edyta Kozak, Anna Królica, Ryszard Kalinowski, Eryk Makohon. Po prezentacjach konkursowych i przyznaniu nagród odbędzie się rozmowa z uczestnikami konkursu, jury i widownią; Warsztaty tańca współczesnego z Dawidem Lorencem (22-23 lutego) oraz spektakl Krakowskiego Teatru Tańca Poliamoria (23 lutego, godz. 18.30).

Konkurs Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC
cena biletów: 25 zł
Liczba miejsc na widowni ograniczona

Więcej

Warsztaty tańca współczesnego z Dawidem Lorencem
22-23 lutego, STUDIO C4 Nowohuckiego Centrum Kultury
cena: 240 zł/12 h zajęć
80 zł/ jeden blok/3h
Warsztaty są adresowane do osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.
zgłoszenia: agata.syrek@nck.krakow.pl

Więcej

Poliamoria
: spektakl Krakowskiego Teatru Tańca
23 lutego, godz. 18:30, STUDIO C4 Nowohuckiego Centrum Kultury
bilety: 25 zł

Według Deborah Anapol należy pozwolić, by to miłość nadawała kształt relacji, zamiast wciskać ją w kształt, jaki nasz umysł uznał za właściwy. Teraz, w początkach XXI wieku, coraz częściej wydaje się, że monogamia na całe życie jest raczej mitem niż faktem. Rodzina nuklearna, podstawowa jednostka wielu społeczeństw, należy zaś do zagrożonych gatunków. Bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest żebyśmy porzucili wyuczone przekonania na temat miłości, seksu, intymności i zaangażowania na rzecz gotowości, by odkrywać i przyjmować wszelkie rozwiązania, które będą się sprawdzały…
Deborah Anapol, Poliamoria


TRAILER

Więcej

***

Informacje i zamówienia:
Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

Więcej informacji:
www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close