Wersja do druku

Udostępnij

Kanadyjska legenda tańca, Benoit Lachambre, który 12. lipca zainaugurowałfestiwal w „Chutes Incandescentes“ wystąpi również na scenie 10. i 12. sierpnia nafiniszu festiwalu. Razem zmuzykiem Hahnem Rowe i włoskim tancerzem DanielemAlbanese zmieni on role jak wąż skórę w performansie tanecznymSnakeskins.

12. sierpnia dowiemy się też kto spośród młodego pokolenia artystów otrzyma wtym roku nagrodę Prix Jardin d’Europe, europejską nagrodę taneczną dla młodychchoreografów dotowaną kwotą 10.000 EUR.

Dla wszystkich którzy pragną w trakcie ostatniego tygodnia festiwalu sami zatańczyćnadarza się perfekcyjna okazja. Kasino przy placu Schwarzenbergplatz zapraszana ostatnie party taneczne w ramach festiwalu: już 10. sierpnia odbędzie się tudanceWEB Party, a grają DJ Komarc i Kido Soon & Thomas de Martin.


Szczegóły

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close