Wersja do druku

Udostępnij

9 lutego o godzinie 20.00 odbędzie się w Wiedniu (WUK Theater/Tanz, Währinger Straße 59) premiera spektaklu Radka Hewelta i Filipa Szatarskiego Clever Project. Clever Project skupia się na próbie określenia statusu spektaklu scenicznego w warunkach kryzysu ekonomicznego. Podążając za wymaganiami i oczekiwaniami rynku, Clever Team – Radek Hewelt i Filip Szatarski – proponują atrakcyjny program 10 spektakli za cenę jednego biletu teatralnego. Poza tym widzowie mogą liczyć na dodatkowa scenę w promocji walentynkowej, światecznej lub w ofercie wakacyjnej, w zależności od pory roku i miejsca, w którym Clever Project będzie prezentowany. Clever Team jest tworem absolutnie niezależnym i autonomicznym na poziomie realizacji wydażenia scenicznego. Clever Team funkcjonuje jak dobrej jakości niskobudżetowa linia lotnicza – dysponując niewielkimi zasobami finansowymi dostarcza wysokiej jakości produkt. Clever Team udowadnia, że kryzys może być zjawiskiem insprującym i pozytywnym. Radek Hewelt i Filip Szatarski zabierają widzów w podróż, proponując spektakl tańca współczesnego, operę, grupowy seans terapeutyczny i wiele innych atrakcji…


Kolejne pokazy zaplanowano na 11 i 12 lutego.

Realizacja:

Koncept, dyrekcja artystyczna i wykonanie: Radek Hewelt, Filip Szatarski

Dramaturgia: Michał Kotański

Grafika: Agnieszka Gantz

Scenografia: Luke Baio, Radek Hewelt, Filip Szatarski

Muzyka: Guenther Berger

Kostiumy: Radek Hewelt, Filip Szatarski

Światła: Radek Hewelt, Filip Szatarski

Produkcja:

Produkcja: Visitores – Verein zur Projektion künstlerischer Ideen

Koprodukcja: WUK Wien

Kooperacja: Instytut Polski w Wiedniu, Klub Żak w Gdansku

Podziękowania dla: d.id dance identity/Liz King

Spektakl zrealizowany przy wsparciu Wydziału Kultury miasta Wiedeń (MA7)


Teaser


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close