Wersja do druku

Udostępnij

W czerwcu 2013 roku we Wrocławiu będzie gościł Kongres International Society For the Performing Arts (ISPA). Jego gospodarzem będzie Filharmonia im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.Czterodniowe wydarzenie w dniach 19-22 czerwca poprzedzi dwydniowa Akademia ISPA (17-18 czerwca), czyli szkolenia i warsztaty dla młodych menedżerów kultury z całego świata.

Kongres ISPA we Wrocławiu o temacie przewodnim The Next Chapter to okazja, by podczas sesji, dyskusji panelowych i różnorodnych spotkań networkingowych zastanowić się nad ostatnimi zmianami w dziedzinie sztuk performatywnych oraz nad ich przyszłością w Europie Środkowo-Wschodniej i na całym świecie. Oprócz tego artyści oraz menedżerowie są zaproszeni do przedstawienia uczestnikom kongresu swoich projektów artystycznych podczas specjalnej sesji Pitch New Works:

Aplikacje przyjmowane są do 4 kwietnia:

http://www.ispa.org/?pitch

Szczegółowe informacje do pobrania

Zgłoszenia do udziału w targach branżowych ProEx:

http://www.ispa.org/?wr13_host_pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close