Wersja do druku

Udostępnij

Komisja Konkursu w składzie: Zbigniew Szymczyk – dyrektor Wrocławskiego Teatru Pantomimy, przewodniczący Komisji, Kazimierz Janusz Doniec – zastępca dyrektora WTP, Anna Nabiałkowska – aktorka WTP, Agnieszka Charkot – sekretarz literacki i adept WTP, po przeprowadzeniu trzech rozmów z realizatorami zaproszonymi do II etapu: Martyną Majewską, Tomaszem Szczepankiem, Marcinem Straucholdem, postanowiła zaprosić do współpracy i powierzyć realizację premiery przedstawienia p. Martynie Majewskiej  (spektakl pt. Batory_trans).

 

Konkurs na Debiut Reżyserski we Wrocławskim Teatrze Pantomimy adresowany był do młodych twórców teatralnych, reżyserów, którzy nie ukończyli 35. lat. Jego celem jest wspieranie i zachęcanie młodych reżyserów do poszukiwań oryginalnych i autorskich sposobów wypowiedzi artystycznej w konwencji pantomimy zespołowej.

 

 

Premiera przedstawienia (zaplanowana na grudzień 2015/ powstanie w ramach obchodów 60-lecia Wrocławskiego Teatru Pantomimy i jest finansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego oraz budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Więcej informacji: http://www.pantomima.wroc.pl/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close