Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja PERFORMAT i Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu zapraszają 28 maja o godz. 15.30  na otwarty pokaz końcowy projektu Strefa Ruchu, realizowanego we współpracy z  Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w ruchu 2015.

 

Pokaz inspirowany będzie elementami wypracowanymi w trakcie zajęć z prowadzącymi: Ireną Lipińską, Jakubem Gontarskim, Przemysławem Błaszczykiem, Maćko Prusakiem i Hubertem Żurawskim. Od lutego na cotygodniowych spotkaniach grupa najmłodszych uczestników uczyła się podstaw tańca współczesnego, sztuk walki (capoeira, aikido), technik świadomej pracy z ciałem (joga), tańca w kontakcie, pantomimy i teatru ruchu. Zajęcia praktyczne poprzedzały multimedialne wykłady z historii tańca w Polsce i na świecie, prowadzone przez Anetę Kurek.

 

Finałowe spotkanie przyjmie formę interaktywnej zabawy uczestników z rodzicami i zaproszonymi uczniami. Pokaz poprowadzi Hubert Żórawski – tancerz, klaun, instruktor sztuk cyrkowych, który w swojej ekspresji łączy ruch, elementy komedii i cyrku, tworząc zabawne i ryzykowne sceniczne obrazy.

 

Więcej informacji: www.fundacjaperformat.com/strefa-ruchu/

 

 

Logo projektu Strefa Ruchu (miniaturka)  Logo Fundacja Performat (miniaturka) Logo IMIT (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close