Wersja do druku

Udostępnij

Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza nabór dla aktorów i tancerzy do dwuletniego projektu artystyczno-badawczego „Dynamika metamorfozy”, który poprowadzą Paweł Passini, Elżbieta Rojek, Przemysław Wasilkowski oraz zespół neTTheatre – Teatr w Sieci Powiązań. Przedmiotem pracy będą techniki przemiany aktora, a materiałem wyjściowym tragedie Eurypidesa. Praca przebiegać będzie w trybie dziesięciodniowych sesji odbywających się co dwa miesiące. Każda sesja zakończy się prezentacją pracy. Zwieńczeniem projektu będą spektakl, którego premiera zaplanowana jest na maj 2014 roku oraz publikacja podręcznika, na który złożą się opis użytych metod, dokumentacja pracy, jak również zapis doświadczeń prowadzących i uczestników.

  • Zapraszamy kobiety i mężczyzn w wieku 20–35 lat.

  • Od kandydatów wymagana jest umiejętność pracy ze słowem, sprawność fizyczna oraz muzykalność.

  • Kartę zgłoszeniową, CV, oraz 3–5 aktualnych zdjęć, prosimy nadsyłać do 27 kwietnia 2012 na adres: annas@grotowski-institute.art.pl.

  • Odpowiedzi zostaną przesłane do 7 maja 2012.

Wybrani kandydaci zosta ną zaproszeni na pierwszą sesję w dniach 22–30 maja 2012, podczas której wyłoniony zostanie ostateczny skład dwunastoosobowego zespołu. Sesja odbędzie się w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, w Studiu Na Grobli (ul. Na Grobli 30/32).

Udział w sesji jest bezpłatny. Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie

Koordynator projektu:
Anna Sielatycka, annas@grotowski-institute.art.pl , tel. 665 503 111

Organizatorzy i współorganizatorzy projektu:
Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, neTTheatre, Centrum Kultury w Lublinie, Instytut Badań Interdyscyplinarnych „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”.

Karta zgłoszenia i szczegółowy opis projektu dostępne są w zakładce PRACA.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close