Wersja do druku

Udostępnij

Aby dołączyć do Teatru „Diagonal” , należy przyjść na kwietniowe treningi w sali Reprezentacyjnego Dolnośląskiego Zespołu Pieśni i Tańca przy ul.Kościuszki 35b (trzy wtorki kwietnia, najbliższe: 17 i 24 w godz. 19.00-20.30). Zajęcia obejmują taniec współczesny, klasykę i taniec ogólnorozwojowy. Na ich podstawie zostanie wyłoniona grupa około 10 osób, która dołączy do Diagonalu i będzie pracowała nad nowym spektaklem. Przedstawienie zostanie pokazany na scenie Teatru Kalambur.

Zajęcia, na których zostaną wyłonieni nowi członkowie Teatru odbędą się w trzy wtorki kwietnia o godzinie 19:00.
17.04 – godz. 19.00 – 20.30
24.04 – godz. 19.00 – 20.30

Do Teatru planowane jest przyjęcie zarówno przyszłych tancerek, jak i tancerzy.
Koszt zajęć, na których zostaną wyłonieni nowi członkowie to 120 zł. Koszt pojedynczych zajęć to 40zł.

O Teatrze Tańca „Diagonal”:


Teatr Tańca Współczesnego „Diagonal” jest młodą grupą taneczną założoną w listopadzie 2006 roku we Wrocławiu przez niezależną tancerkę/choreografa Annę Kurczak. Nazwa „Diagonal” nawiązuje do ekspresji ruchowej wyrażanej w tańcu. Teatr tworzy swój styl w oparciu o muzykę i rytm. Styl choreograficzny, jak również materiał ruchowy, tworzone przez Annę Kurczak polegają na wyrażaniu poprzez ruch istoty muzyki, w połączeniu z ekspresją i elementami teatralności. Wywodzą się one ze współczesnych form tanecznych i są związane z metodą Emila Jacquesa Dalcroze’a.

Szczegółowe informacje:

www.teatrdiagonal.art.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close