Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 18 stycznia o godz. 19.00 Novy Ruch Teatr zaprasza do ToTu we Wrocławiu na premierę spektaklu inaugurującego działalność Teatru – Macht mir Spaβ.  Grupa powstała z inicjatywy artystów związanych na co dzień z Wrocławskim Teatrem Pantomimy. Przedstawienie utrzymane jest w konwencji komedii absurdu. W spektaklu, za którego ruch i reżyserię odpowiada Piotr Soroka, wykorzystywana jest technika pantomimy oraz elementy teatru tańca i projekcje multimedialne. Występują: Agnieszka Charkot, Agnieszka Dziewa

 

O spektaklu:

Historia o przyjemnościach, która rozgrywa się w studio nagraniowym programu kulinarnego Macht mir Spaβ, w którym dwie prowadzące, na wzór „Perfekcyjnej Pani Domu”, przygotowują słodkie, jak one same, muffiny. Niestety, w biegu zdarzeń, natłoku obowiązków i telewizyjnych póz okazuje się, że „Perfekcyjne Panie Domu” wpadają w ciąg niespodziewanych zdarzeń, a w tle komplikacji pojawia się mściwa zbrodnia. Historia koczy się jednak happy endem, a obie Panie żyły długo i szczęśliwie. Jak w bajce!

 

Przedstawienie powstało bez wsparcia finansowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz instytucji Wrocław 2016.

 

Novy Ruch Teatr Macht mir Spaβ
Obsada: Agnieszka Charkot, Agnieszka Dziewa
Ruch i reżyseria: Piotr Soroka 
Design: Adam Królikowski
Kostiumy: RISK made in warsaw
Projekcje: Marta Wyczółkowska
Światło: Krzysztof Szczepańczyk 
Współpraca: Linda Parys, Agnieszka Jarosz, Tomasz Pastyrczyk

Bilety: 10/15 zł

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close