Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 18-21 września odbędzie się kolejna rezydencja z cyklu Skrypty codzienności. Program zakłada zbudowanie otwartej platformy dla artystów wywodzących się z różnych kręgów kulturowych, posługujących się wyrazistym językiem artystycznym. Projekt ma na celu podtrzymanie wartości kultury jako pola koegzystencji różnic, stworzenie kanałów komunikacji i wymiany artystycznej pomiędzy artystami z Polski, Brazylii, Hiszpanii i Francji (rezydencje w 2013 roku). W 2014 roku zaproszeni zostaną twórcy z Japonii, Chile, Holandii i z Niemiec. We wrześniu zajęcia poprowadzi francuski choreograf i performer Simon Tanguy.

Simon Tanguy – choreograf, performer. W 2011 roku ukończył School for New DanceDevelopment w Amsterdamie. Wypracował własny styl pracy w którym korzysta ze swoichróżnorodnych doświadczeń (cyrk, studia filozoficzne). W tej chwili jego zainteresowania skupiają sięwokół ciała gotowego do przejścia na różne częstotliwości ciała przez, które w każdym momencieprzepuszczane są tysiące informacji. Jego choreografie były kilkakrotnie nagradzane min: na DanseAlergie – 2010 w Paryżu i ITS Festival w Amsterdamie. Współpracował z Deborah Hay i BorisemCharmatzem.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapisy: atutysztuki@gmail.com

Telefon: 505 963 162

Miejsce: Centrum Inicjatyw Artystycznych,ul. Tęczowa 79/81,53- 603 Wrocław

Organizator: Biuro Festiwalowe Impart 2016ESK 2016

Partner: Instytut Muzyki i Tańca

Projekt współfinansowany przez Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close