Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę i niedzielę 15 i 16 czerwca o godz. 19.00 Centrum Inicjatyw Kulturalnych we Wrocławiu (ul. Tęczowa 79/81) odbędzie się polska premiera spektaklu Ariel czyli Swinger’s Planets Pink Mama Theatre, na co dzień rezydującego w Szwajcarii. Wydarzenie zostało zatytułowane Różowa Inwazja.

O spektaklu:

Cztery planety (osoby) krążące wokół siebie i od siebie zależne. Każda z nich skrywa swoje prawdziwe uczucia i przypisuje sobie prawo do narzucania pozostałym swoich postaw moralnych. Obraz tego konserwatywnego społeczeństwa symbolizuje tu rodzina królewska. Symbolem wolności jest Ariel, która pojawiając się na królewskim dworze, każdej z postaci coś przypomina o sobie samym i zmusza do ukazania prawdziwej twarzy skrytej pod maską. Nagość wykonawców staje się specyficznym kostiumem będącym uosobieniem tęsknoty za czystością, szczerością i pięknem. Spektakl jest utrzymany w konwencji teatru tańca, w którym równorzędną rolę pełnią ruch, obraz, słowo i muzyka.

Spektakl grany jest w języku polskim. Tylko dla widzów dorosłych.

Trwa 1 godzinę 40 minut z przerwą.

Dla widzów od 16 roku życia.

Idea, koncept, reżyseria: Sławek Bendrat, Dominik Krawiecki, Simon Reimold

Chorefografia: Sławek Bendrat

Kierownictwo muzyczne: Simon Reimold

Kostiumy i scenografia: Dominik Krawiecki

Dramatugia: Dominik Krawiecki, Simon Reimold

Menadżerka: Angelika Rohrer

Obsada:

Ariel – Sławek Bendrat

Książę – Dominik Krawiecki

Królowa – Simon Reimold

Brat – Marek Wieczorek

Zrealizowany dzięki pomocy: Kultur Kanton Bern, Kultur Stadt Bern, Gemeinde Köniz, Ernst Göhner Stiftung, Bern Burgergemeinde

bilety : 20 zł (U) i 25 zł (N)
rezerwacja : +48 666 533 665 / cia@cia.wroclaw.pl / szpiegujemydlakultury@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close