Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 21-23 września 2012 w siedzibie Wrocławskiego Teatru Pantomimy odbędą się pierwsze w tym sezonie Weekendowe Warsztaty Sztuki Mimu.

Weekendowe Warsztaty Sztuki Mimutocykl intensywnej pracy nad świadomością własnego ciała, ukierunkowany na zapoznanie się z technikami pantomimy oraz przedstawiający różne aspekty pracy w teatrze ruchu. Do udziału w warsztatach zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i związane z różnymi formami teatru fizycznego.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych, wieloletnich aktorów i pedagogów WTP: Katarzynę Sobiszewską, Marka Oleksego, Radomira Pioruna i Zbigniewa Szymczyka. Poruszą oni następujące zagadnienia: plastyka ciała, podstawy warsztatu aktora mima, techniki pantomimy klasycznej, technika oparta na tradycji pantomimy polskiej, praca nad świadomością własnego ciała, zasady budowania spektaklu, kontakt improwizacja, partnerowanie na scenie, praktyczne zastosowanie studiowanych zagadnień w postaci scen i ćwiczeń tematycznych, praca z rekwizytem oraz w kostiumie.

Dodatkowe informacje na stronie: www.pantomima.wroc.pl/edukacja. Zapisy promocja@pantomima.wroc.pl, tel 71337 21 03

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close