Wersja do druku

Udostępnij

Saskia Hölbling została zaproszona przez VI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Elektroakustycznej Musica Electronica Nova, by pokazać spektakl Assemblage humain, stworzony do muzyki Wolfganga Mitterera. Z wykorzystaniem ruchu, gestu i rekwizytów artystka oddaje ducha jego muzyki. Prezentacja w środę 20 maja o godz.19.00 w Sali IMPART-u (ul. Mazowiecka 17).

 

W programie:

Assemblage humain(2015) **prawykonanie światowe
Jakby solo / A relative solo
 
Saskia Hölbling – reżyseria, choreografia, taniec
Rotraud Kern – współpraca choreograficzna
Wolfgang Mitterer – muzyka
Moritz Cizek – współpraca muzyczna
Gudrun Lenk-Wane – scenografia
Gerald Pappenberger – światło
Simon Hajós – produkcja

Saskia Hölbling – austriacka tancerka i choreografka słynąca z przełamującego konwencje, śmiałego podejścia do tańca współczesnego. Jej mottem jest ekspresja, która wyraża „chłodną i piękną siłę, pełną cichej mądrości, ale również agresywnej cielesności”.

Projekt wspierany przez Austriackie Forum Kultury

Organizator:  Narodowe Forum Muzyki
Bilety online na stronie nfm.wroclaw.pl oraz www.kinonh.pl, w kasach biletowych Narodowego Forum Muzyki i Kina Nowe Horyzonty, a także w Imparcie na godzinę przed rozpoczęciem koncertu.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close