Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę we wrocławski klubie Puzzle o godz. 19.00 swoją najnowszą pracę Animal – przygotowaną specjalnie na tę prezentację – pokaże artysty została przygotowana specjalnie na wrocławski pokaże Daniel Lepkoff. Praca artysty opiera się na ruchu funkcjonalnym i podstawowym doświadczeniu fizycznym żyjącego ciała we wszystkich jego zróżnicowanych formach.

Improwizacja trwa 40 minut. Dźwięk w spektaklu został nagrany i zmiksowany przez artystę

Warto przypomnieć, że pokaz towarzyszy coachingowi Foundations of Improvisation and Spontaneous Composition, który artysta prowadzi we Wrocławiu w dniach 11-13 listopada.

Więcej informacji: http://ci-wroc.blogspot.com/2011/09/v-behaviorurldefaultvmlo.html

Daniel Lepkoff − tancerz, twórca taneczny, performer improwizacji, nauczyciel i pisarz. W latach 70. ściśle związany z rozwojem techniki release i kontakt improwizacji, które miały wpływ na rozwój jego indywidualnej metody pracy. Współzałożyciel Movement Research w Nowym Jorku. Współpracował z wieloma legendarnymi artystami, m.in. Steve’m Paxtonem. Występuje i uczy na całym świecie.

Więcej informacji:www.daniellepkoff.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close