Wersja do druku

Udostępnij

środę 15 kwietnia we Wrocławiu rusza VI Wrocławski Festiwal Ruchu CYRKULACJE „Opowieści ciała”. Program Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE obejmuje intensywne warsztaty, ścieżki twórcze, pokazy, dyskusje i otwarte jamy taneczne (w tym na otwarcie 15 kwietnia o godz. 21.00).  Do współpracy organizatorzy zaprosili wybitnych nauczycieli tańca i performerów – przewodników po tanecznych opowieściach.

 

Podczas festiwalu zaplanowano także pokazy spektakli i performansów:16 kwietnia godz. 20.00 wystąpią  Iwona Olszowska (Koncert na organy) i Nóra Hajós (Solo), 17 kwietnia o godz. 20.00 Zuna Vesan Kozankova i Milan Kozanek  pokażą Couch Corner Performance, w sobotę 17 kwietnia również o 20.00 W&M Physical Theatre zaprezentuje spektakl Waiting Rooms in Heaven w choreografii Wojciecha Mochnieja i Melissy Monteros. Wszystkie pokazy będą miały miejsce w Studio na Grobli Instytutu Jerzego Grotowskiego (ul. Na Grobli 30/32).

 

Na zakończenie festiwalu odbędzie się afterparty.

 

Więcej informacji o wydarzeniach performatywnych:

 

Jam taneczny w towarzystwie Muzyki sfer – wieczór otwierający

Iwona Olszowska Koncert na organy i Nóra Hajós Solo

Zuna Vesan Kozankova i Milan Kozanek Couch Corner Performance

W&M Physical Theatre Waiting Rooms in Heaven

 

Więcej informacji o wydarzeniach towarzyszących:

http://cyrkulacje.wroclaw.pl/festiwal-2015/wydarzenia-towarzyszace/

 

 

 

Szczegółowe informacje o festiwalu:  www.cyrkulacje.wroclaw.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close