Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek 1 października uruchomiona została III edycja programu Instytutu Muzyki i Tańca „Wspieranie aktywności międzynarodowej”. Program ma na celu poodnoszenie kwalifikacji zawodowych tancerzy, choreografów, pedagogów, krytyków i kadry menedżerskiej związanej z tańcem. Doskonalenie kadry badawczo-naukowej związanej z tańcem.


Program dysponuje niewielkim budżetem pozwalającym na dofinansowanie udziału w międzynarodowych warsztatach, seminariach i specjalistycznych szkoleniach oraz wyjazdów na kwerendy naukowe. O dofinansowanie mogą starać się osoby indywidualne: tancerze (i studenci tańca), choreografowie, pedagodzy, krytycy, naukowcy oraz menedżerowie związani z tańcem.

W ramach Programu nie może być finansowany udział Wnioskodawcy w tym samym przedsięwzięciu (warsztatach, szkoleniach, itd.) więcej niż jednokrotnie. Wnioskodawca, który otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Wspieranie aktywności międzynarodowej w roku 2011 lub 2012 może natomiast ubiegać się w ramach Programu o dofinansowanie udziału w innym przedsięwzięciu.

Nabór wniosków w III edycji Programu odbywa się od 1 października do 1 marca 2013. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 29 marca 2013.

Termin realizacji projektów w tej edycji trwa od 1 kwietnia do 30 listopada 2013.


Szczegółowy opis programu dostępny na stronie: http://www.imit.org.pl w zakładce PROGRAMY/departament tańca.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close