Wersja do druku

Udostępnij

Uruchomiona została kolejna edycja programu Instytutu Muzyki i Tańca „Wspieranie aktywności międzynarodowej”. Program ma na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych artystów tańca oraz podnoszenie poziomu dyskursu naukowego o tańcu. Zadania te realizowane będą poprzez wspieranie udziału polskich tancerzy, pedagogów, badaczy i krytyków w międzynarodowych warsztatach, seminariach i szkoleniach odbywających się za granicą.


Program dysponuje niewielkim budżetem pozwalającym na dofinansowanie udziału w międzynarodowych warsztatach, seminariach i specjalistycznych szkoleniach, oraz wyjazdów na kwerendy naukowe.


W ramach programu nie może być finansowany udział Wnioskodawcy w tych samym przedsięwzięciu (warsztatach, szkoleniach, itd.) dwa lata z rzędu. Wnioskodawca, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu Wspieranie aktywności międzynarodowej w roku 2011 może natomiast ubiegać się w ramach programu o dofinansowanie udziału w innym przedsięwzięciu.

Planowany budżet Programu w roku 2012 wynosi 50 000 zł.

Termin składania wniosków: 1 marca 2012.


Szczegółowy opis programu dostępny na stronie Instytutu Muzyki i Tańca http://www.imit.org.pl w zakładce PROGRAMY (departament tańca).

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close